Zaburzenia psychiczne leki

Cyklotymia jest wybierana, jak małe zaburzenie psychiczne, określane i jako stan depresyjny, który jednak zwykle nie wymaga leczenie farmakologicznego. Cyklotymia często porównywalna jest do dystymii, jednak oba schorzenia psychicznie dość znacznie się od siebie różnią.

Zaburzenie psychiczne W poniższym artykule skupimy się na prawdziwym zaprezentowaniu, czym stanowi wprowadzona anomalia psychiczna. Zaczynając a od początku, cyklotymia jest zaburzeniem psychicznym. Że być czynnikiem kierującym do stworzenia choroby afektywnej dwubiegunowej. Jej odkrycie jest dodatkowe zawsze w ważnej a trzeciej fazie życia człowieka, miesza się zazwyczaj z nadużywaniem alkoholu i doprowadza do dużej destabilizacji w życiu społecznym.

Leczenie Oczywiście, wykryta cyklotymia powinna stać natychmiast poddania leczeniu. Jednak, jak wspomniano wcześniej, nie będzie obecne stricte leczenie farmakologiczne, podobne do rodzaju leczenia depresji, bowiem podawane leki będą były głównie zadanie stabilizujące nastrój, a dopełnieniem leczenia będzie psychoterapia.

Fazy Zachorowanie na cyklotymię charakteryzuje się uciążliwymi zmianami nastroju. Można ją wydać na dwie fazy:

Faza subdepresji, na którą wyrażają się: abulia, czyli problem z podejmowaniem decyzji, apatia, spadek libido oraz permanentne zmęczenie i problemy z uwagą, zaburzenia łaknienia, bezsenność, ciągłe poczucie pustki, smutku i minusie wsparcia, nieumiejętność odczuwania przyjemności, zaniedbywanie się, brak energii, pesymistyczne opinie i wycofanie społeczne. Faza hipomanii, czyli dobry humor, wesołość, euforia, wysoka samoocena i pewność siebie, wzmożony popęd seksualny, pobudzenie psychoruchowe i ograniczone zapotrzebowanie na odpoczynek, gonitwa myśli, słowotok, spadek zdolności jasnego myślenia, kłopoty z kolekcją uwagi, siła i wrogość, poczucie mocy i entuzjazm, podejmowanie ryzykownych zachowań, urojenia.

Choroba ta zwykle pojawia się u osób, które chorują na dwubiegunowość. Gra tym pomysł mają również takie czynniki jak duży poziom kortyzolu, niski poziom serotoniny, jak i i stresujące sytuacje. Także dużo wysoki zysk pamiętają i wykształcenie i miejsce, w jakiej przebywają potencjalnie chorujące osoby.