Worki filtracyjne do cieczy

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu wyborowi w ról worków filtracyjnych z różnorodnych artykułów również o odmiennym kształcie oraz wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w dowolnej gałęzi przemysłu, w jakim jest problem z nieczystym powietrzem dochodzącym w ciągu przemysłowym.

Bardzo łatwe - filtry modułowe, które brane są szczególnie w dziedziny drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra wypełniają swoją pozycję i przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prywatnej możliwości jesteśmy zarówno wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak i niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się wielką powierzchnią filtracyjną. Używane są do starych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z przyczyny na bliską sieć posiadają ogromną powierzchnię filtracyjną.

Znacznie duża skala proponowanych odpylaczy zapewnia nam dobry dobór maszyny do spraw klienta. Dużo danych o naszej możliwości można zdobyć na swej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas urządzenia odpylające są wygodne w grupy przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie zarówno w Twojej firmie zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, a w toku zimy w trybie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.