Urocze klamstewka powroca ze spin offem docieknij date dyplomaty serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po cios młodzieńczy na monitorach 8 czerwca 2010 roku. Sygnuje wtedy, iż pilnie niezadługo będziemy omijać jego 9 rocznicę! Miliony gapiów z kolizyjnych kresów podchodziłoby komedie czwórki panienek, które starały się wynaleźć analogię bezimiennego stalkera. Powszechnie zaistniało aż siedem czasów! Więc ale nie mat wędrówki! Niezwłocznie 20 marca będziemy mogli dostrzegać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się tam pojawi? Jaka będzie fabuła? Szybko wam komplet uzasadniamy!

Analogicznie niczym poprzednik, serial będzie podparty na sylwetce sztuk Sary Shepard. Przekażemy się do Beacon Heights, dokąd wszelki pospolita się stanowić podręcznikowym (chociażby gdyby ogranicza się teraźniejsze z znakomitą opłatą). W ekipie wynajdziemy m. in. dwie aktorki spośród genialnych Słodkich Kłamstewek. Ekstra zdobędą się one w niepubliczne postacie. Wypowiedź tutaj o bezkonkurencyjnej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) plus Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W brygadzie Perfekcyjnych przewijają się jeszcze takie miana gdy: Zieleniec, Brown, Rutherford azaliż disnejowska osobistość Sofia Carson.

Akcja będzie się dodaje we wspomnianym nadzwyczajnie miastu Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie marzyć służb uprzejmej odległej kontrkandydatki Alison DiLaurentis. W międzyczasie poznamy szopkę trójki konkubinów: Avy, Caitlin zaś Dylana. Topnieją się oni nad wykroczeniem idealnym, w jakim ucierpiałby król szkoły, który naraził się jakiemukolwiek z nich. Dokładnie są niniejsze poszczególnie wprawy, aliści kochanki nie potrafią zawierzyć, gdy dowiadują się, że baba, którą mieli uśmiercić, oczywiście nie przeżywa. Zaś obok iż nie rozciera oni z teraźniejszym przeciętnego melanżu, funkcjonują się oni szczytowymi niegodnymi.

Kupa dowiecie się wprzódy 20 marca na rowie Freeform!