System informatyczny sawa

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacji od charakteru prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak również dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą różnić się między sobą w relacje czy jesteśmy do działania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, a może z lokalem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii bawią się jeszcze wyższą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z elementem gastronomicznym jaki nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W całych miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych jak a takich, jakie w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy posiadają sporo problemów gastronomicznych na obszarze całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Stanowi on właśnie skonstruowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i praktyka na jednolitych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie od tego, czy jest wówczas jedna restauracja, albo same sieć restauracji.

Na ostatnim stanie celowo nie podamy firmy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do danego kliencie. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na połączonym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy i całe zarządzanie gospodarką magazynową. W zależności z działalności program może współpracować z terminalem dotykowym, a też z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w sieci lokalnej czyli na samym zdaniu, używając standardowy sprzęt PC.