Home Informatyka Strona www – wizytówka w Sieci, jak widzą tak cię piszą

Strona www – wizytówka w Sieci, jak widzą tak cię piszą

written by maciek 12 sierpnia 2015

Czy w dzisiejszym świecie da się funkcjonować i prowadzić swój własny biznes bez pomocy Internetu? Da się, tylko jeżeli mowa o czymś naprawdę bardzo małym i bardzo lokalnym – kiosk na osiedlu lub przy ulicy, przy której mieszkamy. Jeżeli jednak chcemy sięgać dalej, wyżej i osiągać zwyczajnie więcej – czasy, w których żyjemy, wymuszają na nas zaistnienie również w świecie wirtualnym. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zatrudnienie fachowca od wizerunku w sieci.

tłumaczenia telekomunikacyjne

Projektowanie stron internetowych

Kluczem do sukcesu może okazać się profesjonalnie wykonana strona www. Jednak – dużo łatwiej jest powiedzieć niż zrobić. Projektowanie stron internetowych to trudne zadanie, za które lepiej nie zabierać się, jeżeli nie ma się wymaganej wiedzy w temacie. Lepiej też nie powierzać tego zadania amatorom, którzy jedyne mogą wyróżnić się zatrważająco niską ceną za usługi.

projektowanie stron internetowych

źródło: http://freshcore.pl/assets/img/new3.jpg

Twoja wizytówka wiele o Tobie mówi

Strona internetowa to nasza wizytówka w Internecie – o tyle ważna, że sami ją sobie wystawiamy. Ludzie kierują się pierwszym wrażeniem – jeżeli strona jest wykonana po kosztach, jest niskiej jakości i wygląda nieprofesjonalnie – prawdopodobnie na samej tylko tej podstawie ludzie wyrobią sobie opinię całościową o naszym biznesie. Czy warto ryzykować? Zdecydowanie nie!
Własna strona internetowa to inwestycja w przyszłość naszej firmy. A w kwestii przyszłości lepiej jest nie zgadzać się na półśrodki i kompromisy.

You may also like

1 comment

Krzyś 30 czerwca 2016 at 11:55

Niby powstało tyle agencji interaktywnych specjalizujących się w tworzeniu stron internetowych w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo oferują w pakiecie tanie usługi takie jak pozycjonowanie, jednakże wciąż wiele firm posiada strasznie nieatrakcyjnie wizualnie stronę, stworzoną kilkanaście lat temu. Niestety nie świadczy to dobrze o firmie. Coraz więcej ludzi szuka usług przez Internet. Jeśli mamy do wyboru dwie firmy, w tej samej miejscowości z podobnymi stawkami cenowymi wybierzemy firmę która tak naprawdę lepiej prezentuje się w Internecie. Nie zapominajmy, że tradycyjne wizytówki przybrały formę wirtualną. 

Leave a Comment