Salatka lotewska

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu polskich natomiast nie tylko polskich potraw. Ważna je zakładać praktycznie z dowolnego warzywa, wymieszanego z różnymi w wygodnych częściach i dokładnie doprawionego. Nic więc dziwnego, że nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, która nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, przecież stanowi i dużą bombą witaminową, konieczną do utrzymania naszego ciała w ciekawej jakości.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy zdobyć w interesach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i idealnie doprawione. W wielu wypadkach jednak bardzo bardziej smakują samodzielnie komponowane surówki, a jednym ich mankamentem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub męczącego ich szatkowania. To ponieważ w jakimkolwiek domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To nieduże urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w dowolnej kuchni. Jest wyposażone w odpowiedni pojemnik, do jakiego składamy obrane warzywa w pełni, lub ewentualnie pokrojone w mniejsze fragmenty. Dobrej kondycji rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z całym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to możliwość na ostatnie, jak stworzyć pyszną, aromatyczną surówkę w tylko kilka sekund. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy dowolne inne warzywa w takiej kombinacji, jaką daleko preferujemy, i włączymy urządzenie, i po paru chwilach możemy wybrać cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. I toż wszystko bez ścierania sobie palców i paznokci na tarce, ani rozpryskiwania wyciągu z warzyw po całej kuchni - estetycznie, łatwo a oczywiście. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która chce o tym, by jej domownicy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, i której nie chce się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które oszczędza swój czas, i mobilizuje do ostatniego, by jeść jeszcze bardzo surowych, świeżo siekanych warzyw!