Program informatyczny amazis

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on wymyślony w projekcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest wykorzystywany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova leży na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczeń z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej i pozwoli na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to pozycja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Etap realizacji zadania może żyć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w książki oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona własnością klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest wiązana w sytuacji opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Jedyne wyjście dla słabych i małych firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest wykonywana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest chętny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrealizowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została przewidziana w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest sprzedawanie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy i Klienci otrzymują najwyższą wydajność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i umożliwia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".