Program gastro pos pobierz

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, niezbędne w wszystkim sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego standardu biznesów bywają bardzo różne, natomiast na szczęście niewielki budżet dobrze nie musi liczyć bariery przed wgraniem takiego podejścia. Wiele rewelacyjnych urządzeń jest bowiem łatwych w sieci – oraz ostatnie w zupełności za darmo. Oto kilka z darmowych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS szkolone są w formule Open Source – a to mają szeroki kod źródłowy, dzięki jakiemu zajmujemy szansa uczyć je we polskim poziomie i pasować do indywidualnych potrzeb. Co ważne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie występują w korporacji, i nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS idzie na przechowywanie i przetwarzanie informacji o konsumentach, sprzedaży, dostawach i pracownikach, dzięki czemu szczególnie dobrze sprawdzi się w mniejszych i małych sklepach i punktach handlowych. Posiada on przyjazny interfejs także bardzo przydatny moduł do raportów. Niestety, jako sposób internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kapusty czy drukarki fiskalne, stanowi bardzo niskie.
Floreant POS
Floreant POS to jakieś z lepszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki wysokiej grup użytkowników również możliwości wykorzystania komercyjnego wsparcia technicznego jego twórców, Floreant POS stanowi całkowicie profesjonalne narzędzie dla każdego biznesu gastronomicznego – bez względu na jego wielkości. Zaletami sposobu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w zupełnie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla własnych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a jeszcze duże możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Określa się on pełnymi szansami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń wykorzystywanych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, także dużo innych urządzeń.