Profesjonalna krajalnica zywnosci ma ga 612p

Firma Ma-Ga przedstawia profesjonalną krajalnicę żywności o oznaczeniu 612p. Krajalnica ta przeznaczona jest do krojenia zarówno miękkich jak i twardych produktów. Plastry żywności będące efektem krojenia mogą mieć maksymalną grubość do 28 milimetrów. Urządzenie wykonane jest z materiałów zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości. Kontakt z żywnością mają następujące części: stół podawczy, pokrywa noża, nóż krojący i prowadnica plastra.

Krajalnica maga 612p – jakość, moc, waga

Wszystkie powyższe podzespoły wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Pozostałe elementy urządzenia są wykonane z anodowanego aluminium. Urządzenie zasilane jest standardowym napięciem sieciowym 230V prądu przemiennego i pobiera 0,25 kW mocy. Waga krajalnicy wynosi 39 kilogramów, a jej wymiary całkowite to 63,5 na 50 na 49,9 centymetra.

krajalnica maga 612p

źrodło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/krajalnica_zywnosci_-_612p_ce.jpg

Krojenie grawitacyjne

Krajalnica maga 612p wykorzystuje system krojenia grawitacyjnego, co eliminuje potrzebę dociskania żywności podczas procesu krojenia. Możliwość krojenia żywności do samego końca bez pozostawiania resztek jest zapewniony dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej. Krajalnica wyposażona jest w szereg zabezpieczeń. Napęd silnika realizowany jest przez system styczników i przekaźników sterowanych przyciskami START/STOP, dzięki czemu wyeliminowana została możliwość samoczynnego włączenia się urządzenia po chwilowym zaniku napięcia. Zastosowano też blokadę, która umożliwia zdjęcie stołu podawczego jedynie wtedy, gdy pokrętło regulacji grubości plastra znajduje się w pozycji zerowej.

Czyszczenie

Krajalnicę Ma-Ga 612p należy po każdym użyciu dokładnie wyczyścić z pozostałych resztek żywności. Ułatwia to prosty system demontażu poszczególnych części, który nie wymaga używania żadnych narzędzi. Aby uniknąć przypadkowych skaleczeń podczas procesu czyszczenia, ostrze noża tnącego zostało dodatkowo zabezpieczone specjalną osłoną.