Pos graduacao em gastronomia brasileira

Pos gastro to oprogramowanie stworzone zwłaszcza na potrzeby gastronomii. Stanowi piękną, i zarazem lepszą, alternatywą dla tradycyjnej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki fiskalne i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest niski w obsłudze. Klient jest okazja wyświetlenia sprzedanych potraw w ciągu dnia, z działem na zupy oraz dania mięsne włącznie. Program jest także uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i należących do prawidłowej grupy, nie wymaga on zapamiętywania kodów PLU, jak w normalnej kasie fiskalne. Nazwy towarów grane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono specjalnie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Wspominając o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja dana jest na pewne zdanie pracy.
Gastro pos jest wiele przydatnych funkcji. Użytkownik ma szansę łącznia lub dzielenia rachunku w postaciach, kiedy klienci kupują za jednych siebie. Istnieje także możliwość otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, oraz były podgląd bieżącego rachunku. Ciekawym wyjściem jest funkcja bycia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości stanowisk sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos poprzez system audiowizualny pozwoli na znaczenie automatycznej informacji do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na monitorze w kuchni.
Ciekawą funkcją jest i tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Proste są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i pory dnia. Zamieszczone informacje ważna z możliwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy załącznikach w menu. Program współpracuje z zespołami hotelowymi i skomplikowanymi urządzeniami. Obsługuje inne formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie ale ze powodu na wartość, a przede każdym wygodę użytkowania.