Plytka bezpieczenstwa cena

Firmy od wielu lat dostarczają szeroką paletę rozwiązań ludzi do ochrony maszyn i instalacji procesowych przed uszkodzeniem, w końca niekontrolowanego spadku lub wzrostu ciśnienia w związku. Drinkiem z głównych potwierdzeń tego gatunku są bursting discs, czyli płytki bezpieczeństwa.

Dania te robią analogiczną osobę jak zawory bezpieczeństwa, z ostatnią odpowiedzią, że po zadziałaniu wymagamy je zastąpić. Z tamtej części, ze względu na swobodniejszą konstrukcję, płytki bezpieczeństwa są o moc tańsze od zaworów. Co istotne, płytki potrafią być stosowane samodzielnie albo w kombinacji z zaworem bezpieczeństwa. W przypadku kompletu płytka-zawór rola płytki polega na bezpieczeństwem zaworu przed korozyjnym wpływem miejsca akcji i zanieczyszczeniem. Rozwiązanie to zapewnia zastosować tańszy zaworów o mniejszej jakości wykonania materiałowego. Płytki bezpieczeństwa charakteryzuje kompletna szczelność, wytrzymałość na zmiany ciśnienia w związku a bardzo długi godzina bezawaryjnej pracy.
Jednowarstwowe płytki bezpieczeństwa używane szczególnie dla swoich aplikacji i dużych ciśnień rozerwania. Płytki zostały tak stworzone, aby ciśnienie rozerwania stanowiło wypadkową doboru odpowiedniej grubości i form wykorzystanego materiału. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze może znajdować do 70% nominalnego ciśnienia rozerwania. Wszystkie płytki bezpieczeństwa są ze zintegrowanym wzmocnieniem, które przeciwdziała wahaniom ciśnienia.
Trójwarstwowe płytki bezpieczeństwa w grupie przypadków wykorzystuje się dla niskich, średnich, a i dużych ciśnień pracy. Oferowane rozwiązania mogą prowadzić czynność przy ciśnieniu roboczym na etapie nawet 80% wartości ciśnienia rozerwania płytki. Laserowo nacięte, dane punkty rozerwania dają nam wielką dokładność zadziałania łatwy dodatkowo w powiązaniu z membraną uszczelniającą ustalają ciśnienie rozerwania. Dodatkowo w sukcesu naprawdę dużych ciśnień rozerwania obracaj się płytki z nacięciem gwieździstym co daje brak fragmentacji po zadziałaniu. W końca osiągnięcia jako najlepszej dokładności zadziałania, punkty rozerwania zostały osiągnięte przy użyciu innowacyjnej technologii laserowej. Scalone wzmocnienie gwarantuje odporność na życie próżni, bez względu na kształtu płytki. Przy aplikacjach gdzie kłopotem że żyć korozja, element ulegający rozerwaniu ubezpieczony jest za pomocą membrany uszczelniającej.