Pc market baza danych

optima demoPobierz demo - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Oprogramowanie PC-Market to oprogramowanie dedykowane dla biznesu. Współpracuje ono z grupą urządzeń takich jak : drukarki i kasy fiskalne, wagi, czytniki kodów, przyrządy do sprawdzania cen także mnóstwo innych tego gatunku. PC-Market to jednocześnie system, dzięki jakiemu można stworzyć kilkadziesiąt raportów oraz analiz.

Oprogramowanie dostarczające do uprawiania sklepu pozwoli zaoszczędzić czas, oraz ułatwi sporządzenie zamówienia bez przymusu chodzenia między półkami. Pomaga dodatkowo w wykonaniu szybkiego remanentu, jak i oferuje równie mocne i gotowe wydrukowanie etykiet na półki i towary.
Umożliwia szybkie znalezienie najgorzej i wcale sprzedających się towarów. Usprawnia prześledzenie dokładnej historii towaru, rozpocząwszy z wprowadzenia na magazyn, aż do sprzedania ostatniej sztuki.
Dzięki niemu ważna sprawdzić stan rozliczeń z kontrahentami, ilość niezapłaconych faktur i wielkość nieodebranych pieniędzy.
Ułatwia podgląd tego, ile zarobił sklep. Program poda kwotę marży dokonaną przez sklep danego dnia na sprzedanych towarach, oraz z dni poprzednich.
Można stwierdzić stan kasy, w wszystkiej chwili dowiedzieć się, ile pieniędzy powinno być już w kasetce kierownika sklepu też można zaoszczędzić na krótkim sporządzeniu remanentu, co będzie żyło krócej dzięki pomocy z małymi terminalami.
Terminale mogą pomóc również do wprowadzenia dostawy.
Plusem istnieje zarówno szybki wydruk etykiet na półki oraz możliwość samodzielnego ich założenia. Podczas dostawy, program tenże je wydrukuje dla innych produktów. Równie szybko i szybko można dodać metki do towaru. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych, wydruk 100 etykiet na materiały to rola kilku, kilkunastu minut. Również zaoszczędzi się chwila na wprowadzaniu dokumentów dostaw, jeżeli dostawca zda je poprzez Internet.

Oprogramowanie PC-Market to wspaniałe rozwiązanie dla biznesu. Ułatwia pracę, skraca jej czas i reguluje jej cechę. Oprogramowanie wyróżnia się szczególnie ważnym firmom. Doskonałe ułatwienie pracy, co istnieje dużym atutem dla ludzi. Nie zamierza tu mowy o błędach, które może powiedzieć zwykły człowiek, co w przykładu tego planu stanowi niebezpiecznym plusem.