Oprogramowanie wspolpracujace z urzadzeniami fiskalnymi

Oprogramowanie PC-Market to oprogramowanie przeznaczone dla sklepu. Współpracuje ono z większością urządzeń takich jak : drukarki i kasy fiskalne, wagi, czytniki kodów, przyrządy do sprawdzania cen oraz wiele innych tego typu. PC-Market to zarazem system, dzięki któremu można wykonać kilkadziesiąt raportów oraz analiz.

Zalety programu

Oprogramowanie służące do prowadzenia sklepu pozwoli zaoszczędzić czas, oraz ułatwi sporządzenie zamówienia bez przymusu chodzenia między półkami. Pomaga również w wykonaniu szybkiego remanentu, jak i oferuje równie szybkie i sprawne wydrukowanie etykiet na półki i towary. Ułatwia szybkie znalezienie najgorzej i najlepiej sprzedających się towarów. Usprawnia prześledzenie dokładnej historii towaru, począwszy od wprowadzenia na magazyn, aż do sprzedania ostatniej sztuki. Dzięki niemu można sprawdzić stan rozliczeń z kontrahentami, ilość niezapłaconych faktur i ilość nieodebranych pieniędzy.

Stan finansowy

uziemieniaSystem kontroli uziemienia cystern samochodowych | Newson Gale Earth-Rite RTR

Ułatwia podgląd tego, ile zarobił sklep. Program poda kwotę marży zrealizowaną przez sklep danego dnia na sprzedanych towarach, także z dni poprzednich. Można sprawdzić stan kasy, w każdej chwili dowiedzieć się, ile pieniędzy powinno być aktualnie w kasetce kierownika sklepu oraz można zaoszczędzić na szybkim sporządzeniu remanentu, co będzie trwało krócej dzięki współpracy z przenośnymi terminalami. Terminale mogą posłużyć również do wprowadzenia dostawy.

oprogramowanie pc-market

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/pc-market_7_7.jpg

Etykiety

Atutem jest również szybki wydruk etykiet na półki oraz możliwość samodzielnego ich zaprojektowania. Podczas dostawy, program sam je wydrukuje dla nowych towarów. Równie szybko i łatwo można przyłączyć metki do towaru. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych, wydruk 100 etykiet na towary to kwestia kilku, kilkunastu sekund. Również zaoszczędzi się czas na wprowadzaniu dokumentów dostaw, jeżeli dostawca przekaże je przez Internet.

Oprogramowanie PC-Market to świetne rozwiązanie dla sklepu. Ułatwia pracę, skraca jej czas oraz poprawia jej jakość. Oprogramowanie zaleca się szczególnie dużym firmom. Doskonałe ułatwienie pracy, co jest dużym plusem dla pracowników. Nie ma tu mowy o błędach, jakie może popełnić zwykły człowiek, co w przypadku tego programu jest dużym plusem.