Odpylacz uzywany

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w kwestie worków filtracyjnych z różnorodnych artykułów także o odmiennym typie oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejkolwiek gałęzi przemysłu, w jakim jest problem z złym powietrzem zachodzącym w procesie przemysłowym.

Niezwykle rozpowszechnione - filtry modułowe, które brane są szczególnie w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dobrze spełniają naszą wartość i przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej ofercie posiadamy zarówno wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak również małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

DetokiDetoki - Tirkupi burdata kbira u jeħles tossini mill-ġisem!

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się całą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do suchych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z opinii na swoją budowę stanowią poważną przestrzeń filtracyjną.

Bardzo intensywna skala proponowanych odpylaczy umożliwia nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej informacji o naszej możliwości można dostać na polskiej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są proste w klas przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie:- pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna- pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów- mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do nauczenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie więcej w Twojej głowie wykonanie i da utrzymać w nim czystość, natomiast w toku zimy w organizmie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.