Obowiazkowe elementy wyposazenia gastronomicznego

To właśnie odpowiednie wyposażenie gastronomiczne gwarantuje efektywną pracę w każdej restauracji. Ciężko jest wyobrazić sobie lokal, w którym nie ma odpowiednich sprzętów elektrycznych ani specjalnych naczyń, patelni czy garnków. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, który powinien znajdować się na każdej kuchni, goście nie muszą długo czekać na swoje potrawy, a współpraca w kuchni przebiega harmonijnie, nawet w godzinach szczytu. Każdy lokal gastronomiczny powinien posiadać takie właśnie wyposażenie. Jakie elementy wyposażenia gastronomicznego powinny znaleźć się na kuchni w dobrej, szanującej się restauracji, która ma generować realne zyski?

Niezbędne elementy w każdej kuchni

– Drobne akcesoria stołowe i kuchenne, takie jak sztućce, noże, obieraczki, drewniane łopatki, szczypce, tarki i tak dalej. Wszystkie te drobne akcesoria są tak naprawdę najtańszym elementem wyposażenia, a jednak ich brak może trwale sparaliżować prace na każdej kuchni, dlatego nie powinniśmy ich lekceważyć.
– Ciągi wydawcze, dzięki którym wydawanie już gotowych potraw może iść sprawnie.
– Meble ze stali nierdzewnej, które zapewniają najwyższy komfort pracy na każdej kuchni. Takie meble są nie tylko funkcjonalne, ale i wyglądają bardzo profesjonalnie, łatwiej też jest je utrzymać w czystości.
– Odpowiednie naczynia, garnki i pojemniki gastronomiczne przystosowane do tego, aby móc jednocześnie gotować spore ilości jedzenia. Bardzo często rekomenduje się, aby garnki także wykonane były ze stali nierdzewnej.
– Urządzenia elektryczne służące do obróbki termicznej, a także do chłodzenia. Ewentualnie zmywarki gastronomiczne.
– Specjalistyczne urządzenia służące na przykład do wypieku chleba w piekarni, obróbki mięsa czy też przygotowywania i wypiekania pizzy.

wyposażenie gastronomii kraków 

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/stol_gastronomiczny_sg1.png

Gdzie zakupić wyposażenie gastronomii?

Wyposażenie gastronomii kraków może zostać przez nas skompletowane w sklepie stacjonarnym lub specjalnym sklepie internetowym, gdzie znajdują się produkty dedykowane dla restauracji i innych lokali z branży gastronomicznej. Dzięki takim sklepom mamy szanse rozeznać się w producentach takich urządzeń, zdobyć rozeznanie w cenach i możliwości zrealizowania takiego zlecenia.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl