Najlepszy program dla malych sklepow

Mniejsze przedsiębiorstwa handlowe rządzą się swoimi prawami. Dlatego też wykorzystuje się w nich nieco inne programy komputerowe, niż dla dużych sieci handlowych. Sklepy mniejsze mają z reguły nieco mniejszy asortyment, mniejszą powierzchnię, zatrudniają mniej pracowników, a co najważniejsze – nie kierują się ogólnymi zasadami funkcjonującymi w sklepach należących do dużych sieci.

business intelligenceSystemy Business Intelligence - Comarch BI Cloud

Dlatego też właściciele niewielkich prywatnych sklepików mogą na własną rękę wprowadzać drobne zmiany w zasadach funkcjonowania sklepu, na przykład wprowadzać promocje według własnego uznania.

Program Mini Market

Program Mini Market dedykowane dla małych sklepów jest idealnym rozwiązaniem dla niewielkich przedsiębiorstw handlowych. Pozwala sprawnie zarządzać sklepem, nadzorować jego stan magazynowy, oraz kontrolować na bieżąco wszelkie czynności w zakresie zmian w asortymencie. Program taki pozwala sprawnie odejmować ze stanu zakupiony przed chwilą towar, oraz wprowadzać nowe produkty i nowy rodzaj asortymentu. Niewielkie sklepy dzięki takim programom mogą też wprowadzać swoje programy lojalnościowe i rabaty dla stałych klientów.

Program Mini Market

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/program_kasowy_pc-pos_7.jpg

Zalety

To bardzo ważne, by zakładając sklep pomyśleć o jego komputeryzacji. Pozwala to zmniejszyć nakład pracy pracowników takiego sklepu, ponieważ większość czynności odbywa się w ciągu kilku minut za pośrednictwem komputera. Przykładowo, nadawanie cen produktowi odbywa się przy pomocy skanera kodów kreskowych i cena jest wprowadzana do komputera, a następnie ściągana ze stanu dzięki skanerowi połączonemu z komputerem. To pozwala zaniechać naklejania metek z cenami na każdy produkt, a następnie wbijania każdej ceny z ryzykiem pomyłki przy wstukiwaniu jej na kasę fiskalną. Nie da się ukryć, że nawet w niewielkich sklepach taka komputeryzacja jest bardzo potrzebna, i pozwala wiarygodnie prowadzić biznes.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl