Ksiegowosc malych firm radom

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i wymagającej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo różnych odbiorców, łączy je jednak uniwersalność i prostota obsługi. Co szczególnie ważne, są one dopasowane do obowiązujących przepisów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najszerszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do jednostek prowadzących pełną księgowość, kiedy i instytucji liczących się w postaci księgi zysków i rozchodów czy na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest całą gamę funkcji potrzebnych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

mobilna kasa fiskalna

Enova jest układem niezwykle łatwym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z zamiarem nie sprawi kłopotów nawet kilka wprawnym użytkownikom.

Ten układ w zestawieniu z drugimi daje wielu większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć własne raporty i wydruki, na sam sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z zastosowaniem tzw. pól własnych, bądź i rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa jest ponad realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były spłacone w terminie; ewidencja środków trwałych, a ponadto wartości duchowych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS i możliwość eksportu do Płatnika.