Krajalnica westfalia

W interesach natomiast w polach domowych bardzo często odwiedza potrzeba pokrojenia czegoś w proste, cienkie plastry. Traktuje to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica jest wykorzystywana oraz do własnych celów, na przykład do cięcia warzyw czy owoców, gdy potrzebujemy ich w role cienkich plasterków.

W relacji z tego, co mam kroić na krajalnicy, jest ona urządzona w specjalne ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane przeznaczone jest do krojenia pieczywa, co pozwoli łatwo "wgryźć się" w jego postać i powoduje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmianie jeśli chodzi o wędliny czy sery, zależy nam szczególnie na cienkich, równych plastrach, które wycina się łatwo i bez specjalnego wysiłku. Do owego kierunku używamy krajalnicy z dobrą, a bardzo intensywną krawędzią, która idealnie radzi sobie z konkretnymi, kiedy także dużo złożonymi wędlinami i serami.

http://nell-audio.pl/polkas/Pl/produkt/drukarka_fiskalna_posnet_temo_hs_ej/

Krajalnica Maga 310p to konkretna maszyna do cięcia, polecana szczególnie do klubów gastronomicznych oraz do sklepów. Jest zatrudniana przez producenta ze względu na własną dużą odporność oraz łatwość obsługi. Dzięki tym ruchom każdy, po wstępnym przeszkoleniu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, może dołączyć do lekturze z krajalnicą i świadczyć naszym klientom wędliny czy sery pokrojone w ścisłe plastry. Krajalnice dobrych marek idą na bliskie uporanie się z pokrojeniem sporej miary wędlin lub serów, przy minimalnym wkładzie rzeczy oraz chęci pracownika. Taka krajalnica w magazynie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy wykorzystywano na krojenie artykułów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, jak toż jest chciane na przykład w wypadku szynek surowych, które jada się zdecydowanie w plasterkach grubości bibułki.