Krajalnica w kostke zelmer

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: doskonała forma i dostępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wypełniona przez rodzimego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest względnie swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to produkt, dany do cięcia przede wszystkim pozostałego typu wędlin i mięsa, jednak z powodzeniem może stanowić używany jeszcze do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótka i niezwykle precyzyjna, a użytkowanie jej - w sum bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zakonserwowane i przygotowane z tak trwałych, dobrych w czyszczeniu oraz restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i warunki sanitarne. Każdy składnik tego urządzenia, który zamierza jakąkolwiek relacja z żywnością, jest sporządzony z tematów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz liczył tego problemu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią materiały do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do ostatniego, by znów pracowało "jako nowe".