Krajalnica graef

Firma Ma-Ga jest profesjonalną krajalnicę żywności o oznaczeniu 612p. Krajalnica ta przeznaczona jest do cięcia zarówno miękkich jak i ciężkich produktów. Plastry żywności będące skutkiem krojenia mogą stanowić ogromną grubość do 28 milimetrów. Urządzenie zrobione jest z środków zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości. Związek z żywnością mają następujące części: stół podawczy, pokrywa noża, nóż krojący i prowadnica plastra.

Wszystkie powyższe podzespoły wykonane zostały ze pewni nierdzewnej. Inne elementy umeblowania są stworzone z anodowanego aluminium. Urządzenie zasilane jest częstym napięciem sieciowym 230V prądu przemiennego i pobiera 0,25 kW mocy. Waga krajalnicy wynosi 39 kilogramów, a jej kształty całe to 63,5 na 50 na 49,9 centymetra.

Krajalnica maga 612p wykorzystuje system krojenia grawitacyjnego, co wybiera potrzebę dociskania żywności podczas procesu krojenia. Możliwość krojenia żywności do indywidualnego końca bez pozostawiania resztek jest wręczony dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej. Krajalnica urządzona istnieje w szereg zabezpieczeń. Napęd silnika organizowany jest poprzez organizm styczników i przekaźników sterowanych przyciskami START/STOP, dzięki czemu wyeliminowana została możliwość samoczynnego włączenia się urządzenia po chwilowym zaniku napięcia. Zastosowano te blokadę, która gwarantuje zdjęcie stołu podawczego jedynie wtedy, gdy pokrętło regulacji grubości plastra wybiera się w roli zerowej.

Krajalnicę Ma-Ga 612p chodzi po jakimś użyciu dokładnie oczyścić z pozostałych resztek żywności. Sprzyja to typowy system demontażu poszczególnych części, jaki nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. Aby zapobiec przypadkowych skaleczeń podczas procesu czyszczenia, ostrze noża tnącego zostało i zabezpieczone specjalną osłoną.