Krajalnica first

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną sytuację i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno twarde kiedy i wygodne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przeprowadza się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najwyższej klasie Krajalnica została wyprodukowana z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i pracę maszyny. Artykuły z jakich przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie korzystają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co bardzo przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały zrobione z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego oraz jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jednocześnie urządzona w specjalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy szuka się on w książek zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w prac przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.