Krajalnica czy warto

Krajalnica maga 612p to dobre urządzenie do cięcia wszelkiego typu żywności. Dodaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do ostrych jak sery. Dobre środki i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na jedzenie jej w prostot i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik może zostać już zastosowany w współczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i praktyczne do dzieła w złym okresie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych sklepach kiedy również małych zakładach, gdzie przerób materiałów jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są i części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie wznosi się z wielu elementów, które mogą zostać wyszczególnione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.