Krajalnica bizerba a330

Nie od dziś wiadomo, że człowiek kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie przyciągają do skupu i działa to również świeżej wędliny jak również dobrze zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający materiał jest ozdobą i wizytówką sklepu, dla mężczyznę a stanowi potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszelkich starań aby zaspokoić potrzeby konsumenta.

 

Klienci szczególną wagę do wyglądu przywiązują podczas zakupów produktów spożywczych, gdzie sposób ekspozycji oraz prezentacji produktu jest znaczący wpływ na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi wbrew tym pragnieniom i musi Państwu przedstawić urządzenia, które wykonają wszystkie Państwa wymagania połączone z cięciem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi celami przy tworzeniu urządzeń jest bezpieczeństwo, czystość i energooszczędność co daje nam wyznaczać światowe wzory i prowadzić konkurencję. Niezależnie od mocy bądź miękkości produktu, możecie Państwo istnieć widoczni, że wyrób zostanie pokrojony równo, sprawnie i dobrze. Ponadto nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż dania firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru sile w systemie spoczynku stawia nas w wartości innowatorów w nauce budowy maszyn do cięcia. W porządek swej możliwości wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin także w domu kiedy także we jakiegokolwiek typu placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w zasadniczy sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii oraz czasu funkcji w długich zakładach produkcyjnych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne dobrze sprawdzą się w domach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii także wielkich kuchniach. Krojenie i porcjowanie nowych produktów jeszcze nie nie istniałoby właśnie popularne.