Komputer do pracy do 2000

W polskiej ofercie uważają się jedynie ekonomiczne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona działalności i ergonomia obsługi są tutaj na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i stały wzrost w obrębie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale i specjalistyczne i bardzo dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o każdym kształcie i wszelkimi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i przechowują je w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dopasowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym narzędziem do uprawiania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu większych sumie suchego produktu z bogatych przestrzenie. Zostały przygotowane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zabieramy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we wszystkich gałęziach przemysłu. Myślimy i realizujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.