Ekran dotykowy lumia 925

GASTRO POS jest programem, który daje na krótką i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako niezwykle łatwy sposób na zbytu gastronomicznym bawi się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w pozycji kelnerom natomiast tym samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz długich szkoleń, i bardzo naturalna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, połączona z grubą gamą funkcji, znacznie dużo sprawdzi się w nie dopiero w średnim, pojedynczym lokalu, a jeszcze w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi bardzo sprawnym systemem, jaki dostaniemy na placu. W współzależności od profilu lokalu, albo istnieje więc bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najpomyślniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy jak również sukcesu jaki tworzy. W współzależności od stanowiska, można również ustalić widok opcji tak, żebym był on przystosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca jest kontakt do całych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do specyficznych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z sposobami hotelowymi i narzędziami do zadań specjalnych.