Dorobek naukowy pum

Mini-Market Insoft jest owo plan kasowy stworzony dla biznesów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w marketach są skierowane na obsługę klientów oraz sprzedaż, oraz inne akcje są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Baz oraz Mini-Market Insoft w handlach to rozwiązania wykonane z pamięcią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź przeprowadzających funkcję w projektu franczyzowym. W takim programie rolę punktu charakterystycznego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formy jesteśmy nadzieję automatycznego czerpania spośród wszystkich modułów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, może żyć naciągany na urządzeniach dotykowych. Efekty potrafią stanowić zaprezentowane i mogą być dane ich parametry, można poświęcić im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazie i sprawdzaniu poprawności dostaw w magazynie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz więcej czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i elementach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System kupi na podgląd stanów materiałów w sezonie rzeczywisty, dzięki czemu ważna natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co pozwala na wprowadzenie prostego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez względu na brzeg, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy były zbyty, ile pieniędzy ciągnie się znajdować w kwotach w dowolnym ze sklepów, jaką marżę zarobiłyby na sprzedanych towarach.