Comarch optima praca rozproszona

Firma Comarch panuje na rodzimym rynku od ponad 20 lat. To szczególnie wyspecjalizowany dostawca oprogramowania i dodatkowo jedna z najgrubszych korporacji informatycznych w Polsce. Firma posiada oddziały zagraniczne – jak na dowód Comarch Software Ag z siedzibą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych oraz sposobów bilingowych oraz programów lojalnościowych oraz systemów EDI.

Marka Comarch ERP została wykonana dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla młodych i małych przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji swoich wyrobów firma stworzyła nowy Program Partnerski w Polsce. Daje on wsparcie działań marketingowych i wzmocnienie i ochronę regionalnego opiekuna. Partnerzy są w specjalnych szkoleniach biznesowych i wyjątkowych, dla ich pracowników przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Istnieją toż plany budujące społeczność profesjonalistów. Jednak o wartości Programu Partnerskiego świadczy uwagę w przybyciu do potencjalnych nabywców i promocja na stronach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy oferują usługi na najwyższym poziomie właśnie dla obecnych, jak i dla przyszłych klientów. Aktualnie Comarch Partnerzy to również 900 firm, skupiających się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wykonać formularz widoczny na stronicy www. Pierwszy rzut weryfikacji to spotkanie z Przedstawicielem Comarch. Po tym spotkaniu należy zrobić cykl szkoleń autoryzacyjnych, które interesują nie tylko niektórych materiałów dodatkowo ich elementów, ale też zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o pomocy.