Comarch klasyka jpk

Samymi spośród najulubieńszych programów dedykowanych dla firm są te wypływające z kolekcji Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), zwłaszcza dla przedsiębiorstw będących komputery wykonujące w środowisku DOS. Część ta aktualizowana jest teraz przez ponad 20 lat a zyskała przez ostatni termin ciężkie i wierne grono zwolenników.
Program z ostatniego pakietu są aplikacjami DOSowymi, które grają w planie operacyjnym Microsoft DOS.

http://andragogikastosowana.pl/grupa-wolff/oferta/system-hrd/

Jak system operacyjny można wykorzystywać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to głęboka i spójna oferta idealna dla delikatnych i małych firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Pakiet ma kilka programów do zarządzania, księgowości i marketingu, które realizują w miejscu DOS. W skład Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace i Kadry).
Mężczyźni z pełnej rodziny programów serii Comarch ERP Klasyka mogą nabrać te, które doskonale gwarantują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez powodu na ostatnie jaki wybrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W głównym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to stworzyło, że pakiet ten szedł się w wielu regionach Krajowy również w wielu dziedzinach podstawowym standardem. Klienci cenią sobie jego efektywność, stabilność oraz funkcjonalność. Seria ta prezentuje się prostą obsługą, niezawodnością i przejrzystym interfejsem. Do ostatniej chwile z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla nazw będących klientami pakietu, którzy podejrzewają o wejściu na nowoczesne aplikacje Comarch przygotowano specjalną ofertę. Nie wagą oni obawiać się kosztownej wymiany sprzętu i zakupu nowoczesnych systemów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w formie aplikacji Comarch Asysta. Dotyczy to dodatkowo tych typów, którzy do ostatniej chwili mieli z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.