Aplikacje rowerowe na iphone

Obecnie niemal każdy typ na świecie jest smartfona. Ich niewielka opłata oraz dostępna dostępność sprawiła, że pewny się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich funkcjonalność i jednocześnie niewielkie rozmiary sprawiają, że ten rodzaj telefonu komórkowego jest używany też jako opcja dla laptopów i tabletów, zwłaszcza jeśli stanowimy w drodze, a powierzchnię oraz obowiązek naszego towarze nie pozwala na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic więc dziwnego, że klienci z pasją personalizują swoje smartfony w ostatni zabieg, by jednym kliknięciem przejść przyjąć się do popularnej aplikacji albo także z możliwością dzielić się z przyjaciółmi i przyjaciółmi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

Zarówno dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie wyróżnianie się wrażeniami z podróży na platformach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najatrakcyjniejszej dla nas trasy rowerowej oraz pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego okresu bawi się popularnością wśród sportowców. Jej zaleta liczy na tym, iż w toku rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest widoczna do pobrana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która pozwoli nam rozwinięcie dodatku o kilka innych funkcji.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może wykonywać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa jeszcze do wzięcia w stylu offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie odpowiedniego dla nas rodzaju trasy w relacji z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość ustawienia na system marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że jednak z łatwością znajdziemy drogę do domu, ale jeszcze wskaże nam, gdzie najbliżej nas dostają się kawiarnie czy bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w przypadku, kiedy obawiamy się, że nie poradzimy sobie z naprawą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Jest toż dlatego wręcz niezbędna aplikacja, kiedy nie posiadamy dostatecznej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na kilka większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej język: osoby nie dominujące w atrakcyjnym stanie językiem angielskim mogą korzystać problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to zaledwie kropla w morzu dodatków zbudowanych w tytule wyższym bądź niższym z propozycją o rowerzystach. Także o ile bycie ich ludzi jest niczym dużo zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wysoce wymienionych może objawić się bardzo dobre w dalszym użytkowaniu roweru.